Home / Nieuwe duofiets brengt bewoners Cunera | De Bongerd in beweging én dichter bij elkaar

Nieuwe duofiets brengt bewoners Cunera | De Bongerd in beweging én dichter bij elkaar

Bewoners van Cunera | De Bongerd kunnen voortaan samen op pad met een gloednieuwe duofiets. Het initiatief, dat met enthousiasme is ontvangen, maakt het mogelijk voor bewoners om te genieten van de natuur en om waardevolle momenten te delen met anderen. De duofiets kwam tot stand dankzij steun van Sportakkoord Bernheze en de Stichting Vrienden van Cunera | De Bongerd.

“We zijn ontzettend blij met deze mooie aanwinst”, aldus initiatiefneemster Marga Goossens, coördinator Welzijn bij Laverhof. “Dankzij deze bijdrage kunnen de bewoners vaker naar buiten en actief blijven.”
 
De fiets biedt plaats aan twee personen, waardoor bewoners samen met een familielid of vrijwilliger op pad kunnen. Volgens Marga zijn de ritjes niet alleen goed voor de gezondheid, maar ook voor het sociale contact. “Of het nu met familie is of met een vrijwilliger: elke rit is waardevol”, vertelt ze.
 
Daarnaast is er een prettige samenwerking met Senioren Heeswijk-Dinther. Leden maken regelmatig gebruik van de fietsen en halen ook bewoners op om samen een rondje te maken.
 
Vrijwilligers welkom
Met de nieuwe duofiets hoopt Laverhof nog meer bewoners te laten genieten van frisse lucht, beweging en vooral: elkaars gezelschap. Marga benadrukt dat extra vrijwilligers welkom blijven om nog meer bewoners van een fietstocht te laten genieten.

Foto vbno en vlnr: Gijs van der Heijden (sportakkoord Bernheze), Marga Goossens (Laverhof), Ardith Manders (Vrienden van Cunera | De Bongerd), mw Van Zutphen (bewoner) en Tonja van Daal (vrijwilliger)